Misyon & Vizyon

Add Your Heading Text Here

Misyonumuz 

MEGA Polietilen, farklı alanlarda ve çeşitli sektörlerde kullanılan ürünleri, bilim ve teknolojideki gelişmeleri yakından takip edip, müşterilerinin her türlü beklentilerinin ötesinde ürünler geliştirerek, uygun fiyat ve kalitede onlara sunup, maksimum müşteri memnuniyetini yaratmayı görev olarak kabul etmektedir. 

Vizyonumuz 

MEGA Polietilen, sağlam temel üzerine oturttuğu altyapısı ile önce Türkiye’de, sonra dünyanın birçok ülkesinde farklılık yaratarak, çalışanlarıyla birlikte sektöründe KALİTEDE REFERANS olmayı hedeflemektedir. 

Vazgeçilmez Değerlerimiz;

Müşteri odaklılık

Müşterilerimizin en değerli varlıklarımız olduğu bilinciyle, onlara en kaliteli ürünleri “müşteriye özel hizmet” anlayışıyla sunmak, temel prensibimizdir.

Dürüstlük

Olmazsa olmaz değerlerimizin arasında yer alan dürüstlük anlayışımız, müşterilerimiz kadar takım arkadaşlarımız için de en duyarlı olduğumuz davranış biçimimizdir.

Yüksek Ürün Kalitesi

Üretim süreçlerinde son teknoloji kullanılarak ve sürekli AR-GE çalışmalarımızla, kalite ve standartlarımızı en üst seviyede tutmaktayız.

Girişimcilik ve Liderlik

Yenilikçi yaklaşımımız ve cesur girişimlerimizle sektöründe ve alanında öncü olmayı hedefliyoruz.

Takım Çalışması

En değerli kaynaklarımızdan biri olan takım arkadaşlarımızın, kendi konularının uzmanı olduklarını biliyor ve sürekli eğitimle bu liderliklerini sürekli iyileştirme yolundaki isteklerine destek veriyoruz.

Sosyal Sorumluluk Bilinci

Bireye, çevreye ve topluma karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.